مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز خبر داد:

توزیع روزانه ماسک بین رانندگان تاکسی در تبریز/ ۹۸درصد رانندگان تاکسی از ماسک استفاده می‌کنند

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز از توزیع روزانه ۵۰۰ ماسک بین رانندگان تاکسی در تبریز خبر داد و گفت: ۹۸ درصد رانندگان تاکسی در تبریز از ماسک استفاده می کنند.  به گزارش اعتدال پرس (اعتدال آذربایجان) به نقل از شهریار سعید بشیریان بناب با تاکید بر تشدید نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در تاکسی‌های […]

image_pdfimage_print

من ماسک می زنم

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز از توزیع روزانه ۵۰۰ ماسک بین رانندگان تاکسی در تبریز خبر داد و گفت: ۹۸ درصد رانندگان تاکسی در تبریز از ماسک استفاده می کنند.

 به گزارش اعتدال پرس (اعتدال آذربایجان) به نقل از شهریار سعید بشیریان بناب با تاکید بر تشدید نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در تاکسی‌های درون‌شهری تبریز گفت: پروتکل های بهداشتی رعایت می شود و اگر راننده ای از ماسک استفاده نکند با وی برخورد لازم صورت می گیرد.

وی ادامه داد: برای رعایت بیشتر پروتکل های بهداشتی روزانه ۵۰۰ ماسک بین رانندگان تاکسی در تبریز توزیع و همچنین کاور جدا کننده تاکسیران با سرنشینان نصب می شود تا از شیوع ویروس کرونا در تاکسی ها جلوگیری شود.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز اظهار داشت: از روز گذشته گشت های ضدعفونی تاکسی های درون شهری در ایستگاه ها فعال شده اند و تاکسی ها مرتب ضدعفونی می شود.

بشیریان بناب افزود: شهروندان و تاکسیرانان با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا تلاش ویژه ای داشته باشند.

وی افزود: به منظور حمایت از رانندگان تاکسی و با مشارکت شهرداری تبریز و ستاد اجرای فرمان امام گوشت مرغ رایگان بین رانندگان توزیع شد.

انتهای خبر