تراب محمدی معاون سیاسی، امنیتی استاندار آذربایجان شرقی شد

گفتنی است به زعم بسیاری، عدم تعیین تکلیف معاونت سیاسی استانداری اصلی ترین عامل عقب افتادن تغییرات مدیریتی دولت جدید در استان بود و طبعا با نهایی شدن این مسئله، انتظار تسریع در روند تغییرات مدیریتی و استقرار تیم تازه نفس و همفکر دولت رئیسی در استان آذربایجان شرقی می رود.

image_pdfimage_print

تراب محمدی: پیشگیری، سالم سازی و شفاف سازی، رویکرد اداره کل بازرسی شهرداری  تبریز | آرمان تبریز

استاندار آذربایجان شرقی صبح امروز شنبه طی حکمی، تراب محمدی را به عنوان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری منصوب کرد تا سرانجام، گره انتخاب مهمترین معاونت استانداری باز شود.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، در حکم عابدین خرّم خطاب به محمدی آمده است:

نظر به تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی به موجب این حکم به عنوان “سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی” منصوب می‌شوید. امید است با توکل به خداوند متعال با روحیه انقلابی، تعامل سازنده با دستگاه‌های لشکری و کشوری و بهره‌مندی از توانمندی نیروهای متعهد، دلسوز و کارآمد، جهت عمل به فرامین مقام معظم رهبری و پیشبرد اهداف دولت سیزدهم موفق و موید باشید.

تراب محمدی، متولد سال ۱۳۴۸ دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی و دانش پژوه دکتری مدیریت است که مدیرکلی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی به مدت ۶ سال و مشاور عالی و مدیرکلی بازرسی، نظارت و ارزشیابی شهرداری تبریز را در کارنامه دارد. وی همچنین مدیر کانون‌های فرهنگی مساجد استان، قائم‌مقام کتابخانه مرکزی تبریز، مسئول دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی‌استان، مدیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی‌استان، عضو مجمع عالی بسیج استان و از فعالان ادوار جنبش دانشجویی بوده است.

  • گفتنی است به زعم بسیاری، عدم تعیین تکلیف معاونت سیاسی استانداری اصلی ترین عامل عقب افتادن تغییرات مدیریتی دولت جدید در استان بود و طبعا با نهایی شدن این مسئله، انتظار تسریع در روند تغییرات مدیریتی و استقرار تیم تازه نفس و همفکر دولت رئیسی در استان آذربایجان شرقی می رود.
انتهای خبر