نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی: مردم از وضع اقتصادی و گرانی ها گله دارند

آل هاشم گفت: قبول داریم که در کشور گرانی ها وجود دارد و مردم از وضع اقتصادی گله دارند، ولی انشالله با همت دولتمردان و مسئولان شاهد حل این مشکلات خواهیم بود. به گزارش اعتدال آذربایجان، حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم در مراسم یادواره ۱۵۰ شهید و شهید گمنام و شهدای مدافع حرم در […]

image_pdfimage_print

آل هاشم گفت: قبول داریم که در کشور گرانی ها وجود دارد و مردم از وضع اقتصادی گله دارند، ولی انشالله با همت دولتمردان و مسئولان شاهد حل این مشکلات خواهیم بود.

به گزارش اعتدال آذربایجان، حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم در مراسم یادواره ۱۵۰ شهید و شهید گمنام و شهدای مدافع حرم در شهرستان بستان آباد با بیان اینکه جمهوری اسلامی، تفسیر عینی آیاتی از قرآن بوده که با مدیریت امام خمینی (ره) به پیروزی رسیده است، اظهار داشت: دهه فجر میقات ده روزه یاران امام راحل است.

وی با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی در سایه خون پربرکت هزاران شهید می باشد، از آن به عنوان یکی از رخدادهای تاریخ معاصر عنوان کرد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، ایمان و اعتقاد قلبی مردم، وحدت تمام اقشار جامعه و رهبری پیامبرگونه امام راحل را از رموز اصلی پیروزی انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: رمز بقای انقلاب نیز بر همین محورها خواهد بود.

وی به شیطنت ها و توطئه های دشمنان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیز اشاره و اضافه کرد: جنگ تحمیلی هشت ساله صف آرایی دشمنان در مقابل انقلاب اسلامی بود که به مدد الهی و به همت جوانان این مرزو بوم به پیروزی رسید.

وی در بخش دیگر سخنان خود به برخی از آسیب های اقتصادی موجود در جامعه نیز اشاره کرد و ادامه داد: قبول داریم که در کشور گرانی ها وجود دارد و مردم از وضع اقتصادی گله دارند، ولی انشالله با همت دولتمردان و مسئولان شاهد حل این مشکلات خواهیم بود.

وی مردم را مدافع اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان کرد و افزود: در عرصه های علمی و فرهنگی و بهداشت و درمان و توسعه زیر ساخت های تولیدی و دفاعی جزو برترین ها در دنیا هستیم.

وی از نسل جوان به عنوان سرمایه های اصلی نظام و لایق قدردانی و حمایت عنوان کرد و گفت: این جوانان همانند جوانان دوران انقلاب در صحنه ها حاضر هستند.

یادواره ۱۵۰ شهید انقلاب اسلامی با حضور حجت اسلام آل هاشم در مسجد جامع شهر بستان آباد و با جرای برنامه های فرهنگی و معنوی و با حضور گسترده آحاد مرد م برگزار شد.

انتهای خبر