سرپرست شهرداری تبریز: روند اجرای پروژه عمرانی ارتش باید اصلاح شود/ هیچ بهانه‌ای برای رکود قابل‌قبول نیست

سرپرست شهرداری تبریز، در بازید از دو پروژه عمرانی مسیر ارتش، تاکید کرد که هیچ بهانه‌ای برای توقف دو طرح قابل‌قبول نیست و هر دو پروژه باید با تنطیم برنامه زمان‌بندی عملیاتی شوند. به گزارش اعتدال آذربایجان، مظفر سلیمانی‌، در بازدید از دو پروژه تقاطع غیرهمسطح ارتش و کمربندی میانی اظهار کرد: متاسفانه بررسی‌ها نشان […]

image_pdfimage_print
سلیمانی

سرپرست شهرداری تبریز، در بازید از دو پروژه عمرانی مسیر ارتش، تاکید کرد که هیچ بهانه‌ای برای توقف دو طرح قابل‌قبول نیست و هر دو پروژه باید با تنطیم برنامه زمان‌بندی عملیاتی شوند.

به گزارش اعتدال آذربایجان، مظفر سلیمانی‌، در بازدید از دو پروژه تقاطع غیرهمسطح ارتش و کمربندی میانی اظهار کرد: متاسفانه بررسی‌ها نشان می‌دهد دو پروژه، با حداقل برنامه‌ریزی و بدون زمان‌بندی آغاز شده و همین باعث شده، تقاطع ارتش با گذشت بیش از یک سال، پیشرفت فیزیکی قابل قبولی نداشته باشد.

وی با بیان اینکه ترافیک شدید این مسیر، به حق مورد انتقاد شهروندان است، افزود: در روزهای اخیر، پیگیری‌های مفصلی در مورد هر دو پروژه داشته‌ایم؛ خوشبختانه مشکلات مالی دو پروژه، بررسی و حل شده و مناطق ٢، ٣ و سازمان عمران، متعهد شده‌اند که روند اجرای پروژه‌ها را تقویت کنند.

سرپرست شهرداری تبریز، با تاکید بر اینکه منابع مالی دو پروژه، شارژ شده‌است، ادامه داد: پیمانکار روگذر ارتش، مکلف شده تا پایان هفته، پروژه را با برنامه زمان‌بندی مشخص، شتاب ببخشد، در غیر این صورت، با کسی تعارفی نداریم و ساز و کار اجرای پروژه را عوض می‌کنیم.

انتهای خبر