برگزاری همایشی جهت حمایت از دولت در تبریز

یک تشکل تازه تاسیس حامی دولت از برنامه خود برای برگزاری همایشی در حمایت از دولت روحانی خبر داد. به گزارش اعتدال پرس ، دبیر کمیته سیاسی جبهه حماسه تدبیر و توسعه ایران اسلامی گفت: در دی‌ ماه همایش پنج هزار نفری در تبریز در جهت حمایت از سیاست‌های دولت یازدهم به ویژه در حوزه سیاست خارجی […]

یک تشکل تازه تاسیس حامی دولت از برنامه خود برای برگزاری همایشی در حمایت از دولت روحانی خبر داد.

به گزارش اعتدال پرس ، دبیر کمیته سیاسی جبهه حماسه تدبیر و توسعه ایران اسلامی گفت: در دی‌ ماه همایش پنج هزار نفری در تبریز در جهت حمایت از سیاست‌های دولت یازدهم به ویژه در حوزه سیاست خارجی برگزار می‌شود.

 احمد شریف با بیان این که نخستین فعالیت این جبهه استقبال از رئیس جمهور در فرودگاه مهرآباد بود، خاطر نشان کرد: در ۲۶ دی ماه یک همایش ۵ هزار نفری با حضور محمد شریعتمداری و مجید انصاری در تبریز برگزار خواهد شد.

130615202643_celebration_336x189_fars_nocredit

 وی افزود: جبهه حماسه تدبیر و توسعه ایران اسلامی متشکل از چهار تشکل سازمان توسعه سازندگی ایران اسلامی، کانون همبستگی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان، کانون فارغ‌التحصیلان آذربایجان غربی و مجمع دانشجویان و دانش‌آموختگان استان گلستان است اظهار کرد: این جبهه که متشکل از اصلاح‌طلبان اعتدال‌گرا است در جهت حمایت از دولت فعالیت می‌کنند. این تشکل‌ها در دوران انتخابات ریاست جمهوری در قالب ستادهای مردمی آقای روحانی تحت عنوان حماسه‌سازان فعالیت می‌کردند.

این فعال سیاسی در پایان اظهار کرد: اعلام تشکیل این جبهه دو ماه پیش به وزارت کشور نیز اطلاع‌رسانی شده است.

انتهای خبر